KURS VODITELJ BRODICE – Chorwacja

sobota, 14 wrz 2019
– sobota, 21 wrz 2019

17:00 – 09:00

Intensywne szkolenie przygotowujące do egzaminu na chorwacki patent Voditelj Brodice. W programie kursu między innymi: obsługa instalacji jachtowych, przygotowanie czarteru, nawigacja i przepisy lokalne, podejście i odejście do/od nabrzeża, mooringi, kotwiczenie i stawanie na boi, żegluga z wiatrem i pod wiatr (refowanie), sterowanie awaryjne, MOB.

Załoga – 6 osób plus instruktor. Nie jest wymagany staż morski.

termin I: 14 – 21. 09. 2019

termin II: 21 – 28.09. 2019

miejsce: Biograd/Sukosan

cena: 1850 zł

kabina na wyłączność: 3400 zł

(w przypadku wyboru opcji – kabina na wyłączność, kursant ma prawo do zabrania osoby towarzyszącej – nie biorącej udziału w szkoleniu, ale uczestniczącej w kosztach rejsu (kasa jachtowa – porty, wyżywienie, paliwo po rejsie).

cena zawiera: szkolenie, miejsce w dwuosobowej kabinie, transit log/sprzątanie po rejsie, opłaty w porcie zaokrętowania i wyokrętowania.

cena nie zawiera: wyżywienia (płatnego ze wspólnie prowadzonej kasy pokładowej , dojazdu do miejsca zaokrętowania, parkingu (około 50€ tydzień), opłat portowych, paliwa zużytego podczas kursu, opłaty klimatycznej (1 €/osoba/dzień), kaucji zwrotnej po zakończeniu rejsu i stwierdzeniu braku uszkodzeń (lub ubezpieczenia kaucji – około 200€ na załogę).

Koszt przygotowywania posiłków na jachcie, pokrywany jest ze wspólnie prowadzonej kasy pokładowej. Dojazd własny.

Marina Sukošan
Sukošan, 23206