KURS I EGZAMIN NA PATENT JACHTOWEGO STERNIKA MORSKIEGO – CHORWACJA

sobota, 25 wrz 2021
– sobota, 2 paź 2021

16:00 – 08:30

Zapraszamy na kurs JSM z egzaminem w Chorwacji. Intensywne szkolenie z teorii i praktyki. Nawigacja, ratownictwo, MPZZM, a do tego MOB, żagle i silnik. Podczas tego tygodnia będziesz załogantem, ale i kapitanem. Rejs ma charakter stażowy, którego godziny (ca. 60h) dopisane będą do wymaganych 200h. Jeżeli brakuje Ci stażu, możesz podejść dl egzaminu chorwackiego Voditelj Brodice w Zadarze, (egzmain JSM i VB odbywają się w piątek na zakończenie rejsu).

Szkolenie prowadzone jest na jachtach 34 – 38 ft. Na specjalne życzenie przygotujemy także rejs indywidualny wraz z egzaminem JSM lub VB

Koszt egzaminu JSM – 350,00 PLN (płatne do KE) + 50,00 PLN – opłata za wydanie patentu PZŻ.

Uwaga: Na kurs należy zabrać oryginały opinii z rejsów, celem okazania ich Komisji przed egzaminem.

W cenie kursu:

• szkolenie teoretyczne i praktyczne,

• czarter jachtu,

• opłaty portowe w porcie zaokrętowania i wyokrętowania,

• materiały szkoleniowe,

• zakwaterowanie na jachcie.

Koszt egzaminu VB – ca 900 KN (około 120 – 130 €, dokładna cena potwierdzona będzie na miejscu).

Cena nie zawiera wyżywienia, dojazdu do i z miejsca zaokrętowania, paliwa po rejsie, kosztu egzaminu i wydania patentu, kaucji zwrotnej po zdaniu jachtu i stwierdzeniu braku uszkodzeń.

Marina Kornati, Biograd, HR, Šetalište kneza Branimira 1
Biograd na Moru, Dalmacja, 23210

Całkowita opłata za kurs:
PLN 2100.00
Min. opłata rezerwacyjna: