MANEWRÓWKA NA KATAMARANIE – Chorwacja

niedziela, 2 paź 2022
– sobota, 8 paź 2022

16:30 – 09:00

Intensywne szkolenie manewrowe na katamaranie przeznaczone dla żeglarzy, którzy chcą spróbować jazdy na dwóch kadłubach. W programie kursu między innymi: podejście i odejście do/od nabrzeża, mooringi, kotwiczenie i stawanie na boi, obsługa instalacji na katamaranie, żegluga z wiatrem i pod wiatr (refowanie), sterowanie awaryjne, MOB.

Załoga liczy maksymalnie 6 osób plus instruktor.

termin I: 21 – 28. 05. 2022

termin II: 2 – 8.10. 2022

Miejsce: Biograd/Sukosan

cena: 650€

kabina na wyłączność: 1250€

(w przypadku wybrania kabiny na wyłączność, kursant ma prawo do zabrania osoby towarzyszącej – nie biorącej udziału w szkoleniu, ale uczestniczącej w kosztach rejsu (kasa jachtowa – porty, wyżywienie, paliwo po rejsie).

Cena zawiera: szkolenie, miejsce w dwuosobowej kabinie, transit log/sprzątanie po rejsie, opłaty w porcie zaokrętowania i wyokrętowania.

Cena nie zawiera: wyżywienia (płatnego ze wspólnie prowadzonej kasy pokładowej , dojazdu do miejsca zaokrętowania, parkingu (około 70€ tydzień), opłat portowych, paliwa zużytego podczas kursu, opłaty klimatycznej (1€/osoba/dzień), kaucji zwrotnej po zakończeniu rejsu i stwierdzeniu braku uszkodzeń (lub ubezpieczenia kaucji – około 200€ na załogę).

Koszt przygotowywania posiłków na jachcie, pokrywany jest ze wspólnie prowadzonej kasy pokładowej. Dojazd własny.

(Możliwość przygotowania do egzaminu Voditelj Brodice).

Miejsce

Marina Kornati, Biograd, HR
Biograd na Moru

Cena

Cena
EUR 650.00
Kabina na wyłączność
EUR 1250.00


wróć do poprzedniej strony