GENAKER – jak to ugryźć?

Kurs prowadzenia jachtu na genakerze na jachcie Sigma Active
W nadchodzącym sezonie ponownie zapraszamy genakerowe warsztaty podczas których zapoznamy się z techniką prowadzenia jachtu z użyciem żagla dodatkowego. Opanujemy stawianie, zrzucanie i trymowanie genakera, oraz prowadzenie jachtu podczas żeglugi na dwóch i/lub trzech żaglach. Kurs przeznaczony jest dla żeglarzy, którzy chcą zwiększyć efektywność żeglugi i poczuć różnicę pomiędzy 'bujaniem się na fali”, a zdecydowanym zbliżaniem się do celu. Mała ilość osób w załodze gwarantuje, że będzie to zdecydowanie intensywny dzień na wodzie.
informacje dotyczące kursu:
jacht: Sigmie Active
daty: do ustalenia indywidualnie
czas trwania kursu: 1 dzień
ilość osób w załodze: 2 do 3 (załogę liczymy jako sternik i trymer genakera. Instruktor może pomóc w obsłudze żagla, jako trzeci załogant.).
informacje: mk@mksailing.pl 504199272